Warsztaty AFM


Gorąco zapraszamy na warsztaty AFM prowadzone przez specjalistów z firmy JPK, prezentujących możliwości techniczne mikroskopu AFM NanoWizard IV, w badaniach biologicznych i materiałowych z naciskiem na badania w cieczach (w oparciu o próbki uczestników). Warsztaty odbędą się w Zakopanem w dniach 30.11-1.12 2016, jako wydarzenie towarzyszące IX Seminarium STM/AFM. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą dostarczyć własne próbki jako materiał badawczy. Ze względu na czas trwania szkolenia ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane warsztatami o przesłanie zgłoszenia udziału na adres: info@measline.com (w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Warsztaty AFM – 2016”). W emailu należy zamieścić nazwę reprezentowanej instytucji, imię i nazwisko uczestnika, informację czy osoba uczestniczy w IX Seminarium AFM, krótki opis próbki do badania oraz dane kontaktowe. Ze względu na długi czas badania przypadający na próbkę, ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

nanowizard4-550x406

Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla osób zarejestrowanych na IX Seminarium STM/AFM 2016. Uczestnicy niezarejestrowani mogą uczestniczyć w samych warsztatach AFM, ale w takim przypadku nie gwarantujemy noclegu i wyżywienia.