MR 200


MR200

 

Nacinacz MR 200 jest idealnym narzędziem i nieodzowną pomocą dla preparacji REM w technologii półprzewodników. Urządzenie wraz z wyposażeniem umożliwia wykonywanie precyzyjnych cięć wafli krzemowych (ang. wafer). MR 200 doskonale nadaje się także do wyodrębniania pojedynczych próbek z większej całości, co jest częstą praktyką labolatoryjną. W trakcie mechanicznego ustawiania urządzenia dostępnych jest wiele różnych opcji pozwalających na uzyskanie maksymalnej precyzji. Niezwykle przydatne jest także powiększenie optyczne zmieniające się w sposób ciągły w zakresach od 8x do 40x.

Optyka i mechanika urządzenia może być rozbudowywana w celu zwiększenia wydajności i komfortu pracy. Proponowane rozszerzenia to m. in. kamera, system przetwarzania obrazu oraz cyfrowe mierniki ruchów stołu.
MR 200 oferuje liczne opcje dopasowania

 

MR 200 – Prezentacja wideo

 

Wysokiej jakości powiększenie optyczne pozwala na nieprzerwane przechodzenie pomiędzy interesującymi szczegółami a szerokim widokiem na badaną powierzchnię. Próbka jest pozycjonowana z wysoką precyzją przy użyciu regulacji położenia x/y stołu. Punkt końcowy cięcia może zostać odpowiednio oznaczony, co znacząco ułatwia praktyczną obróbkę. System kamer video jest opcjonalnie dostępny, co pozwala na obserwację procesu na ekranie komputera.

Powyżej przedstawiono zdjęcia głowic o zakresie pracy 100mm i 200mm.

Powyżej przedstawiono przykładowe powiększenie danego obszaru.

 

więcej…

 

OEG2

Informacje o produkcie:

Adobe icon Broszura produktu

▬ Inne produkty firmy OEG można znaleźć tutaj