logo_head

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na VI Szkołę Techniki Próżniowej, organizowaną w dniach 4-5.07.2022 . To szkolenie z technologii próżniowej odbywać się będzie w Krakowie, w sali wykładowej Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Głównym celem Szkoły Techniki Próżniowej jest popularyzacja wiedzy w zakresie techniki i technologii próżniowej. Dodatkowo wydarzenie to daje możliwość integracji środowiska próżniowego w Polsce. Szkolenie umożliwia zdobycie teoretycznej wiedzy z zakresu technik próżniowych. Ponadto pozwala na poznanie możliwości i podstawowych zasad jej praktycznego zastosowania w nauce i przemyśle.

Dodatkową zaletą tegorocznej edycji jest wyjątkowo atrakcyjna cena wynosząca jedynie 400 zł + VAT. Promocyjna cena szkolenia związana jest z jubileuszową X Krajową Konferencją Nanotechnologii„KK-Nano 2022”  i organizacją konferencji KK-Nano, po raz pierwszy od wielu lat, wspólnie z Kongresem Polskiego Towarzystwa Próżniowego.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką i harmonogramem szkolenia oraz do zapisów za pośrednictwem formularza.

Zapisy na Szkołę Techniki próżniowej odbywać się będą w dwóch turach: pierwszej  w dniach od 25.04-14.06.2022 oraz, w przypadku dostępności miejsc, drugiej od 15-30.06.2022.

Ilość miejsc ograniczona!

Zachęcamy również do udziału w Kongresie Polskiego Towarzystwa Próżniowego. 
Wydarzenia te będą towarzyszyć X Krajowej Konferencji Nanotechnologii „KK-Nano 2022”.