logo_head
Ue Efrr

Rozpoczęcie rejestracji na VII Szkołę Techniki Próżniowej

W dniu 10.10.2023 rozpoczęła się rejestracja na VII Szkołę Techniki Próżniowej. Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: stp@measline.com

 Zaproszenie do udziału w XII Seminarium STM/AFM  

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Workshop on Applications of Scanning Probe Microscopy – STM/AFM 2023, które odbędzie się w dniach 29.11-3.12.2023 r. w Zakopanem. Seminarium przeznaczone jest dla naukowców, których zainteresowania naukowe dotyczą mikroskopii z sondą skanującą (SPM) tj. mikroskopii tunelowej (STM), mikroskopii sił atomowych (AFM) i innych pokrewnych technik. Jego celem jest interdyscyplinarne spotkanie naukowców reprezentujących różne dziedziny nauki w zakresie badań teoretycznych oraz eksperymentalnych. 

Tegoroczna VII Szkoła Techniki Próżniowej poprzedzi seminarium STM/AFM. Program STP umożliwia pełne uczestnictwo w Seminarium. Obydwa wydarzenia są jednak organizowane i finansowane oddzielnie, a rejestracja przebiega niezależnie. 

Podczas seminarium, w środę 29.11 w godzinach popołudniowych zorganizowana zastanie VIII Szkoła skaningowej mikroskopii i spektroskopii bliskich oddziaływań SPM. Udział w Szkole Techniki Próżniowej umożliwia również nieodpłatny udział w Szkole SPM.

Nowy termin VII Szkoły Techniki Próżniowej 2023

 

Uprzejmie informujemy, że tegoroczna Szkoła Techniki Próżniowej odbędzie się w terminie 27-29.11.2023 r. w Zakopanem. Szkolenie próżniowe będzie towarzyszyć Seminarium STM/AFM odbywającemu się w dniach 29.11-3.11.2023 r. Program Szkolenia umożliwia udział w Seminarium STM/AFM, jednak wydarzenia się finansowane oddzielnie