logo_head

Rozpoczęcie rejestracji na VI STP

W dniu 25.04.2022 została otwarta rejestracja na VI Szkołę Techniki Próżniowej. 

Rejestracja odbywać się będzie w dwóch turach: 25.04-14.06.2022 oraz 15-30.06.2022. W drugiej turze zapisów opłata za udział w Szkole Techniki Próżniowej będzie wyższa.

Plakat VI Szkoły Techniki Próżniowej

Rozpoczęliśmy zapisy na Szkołę Techniki Próżniowej

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na VI Szkołę Techniki Próżniowej, organizowaną w dniach 4-5.07.2022 . To szkolenie z technologii próżniowej odbywać się będzie w Krakowie, w sali wykładowej Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego....

VIII Kongres Polskiego Towarzystwa Próżniowego

Zapraszamy do udziału w VIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Próżniowego w dniach 6-7.07.2022. Kongres łączy się z VI Szkołą Techniki Próżniowej, możliwe jest pełne uczestnictwo w obydwu wydarzeniach.

Kongres PTP ma na celu wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy pomiędzy przedstawicielami środowiska próżniowego. Zaproszenie jest kierowane do naukowców oraz przedstawicieli przemysłu, których działalność związana jest z technologią próżniową. 

Udział w Szkole Techniki Próżniowej a następnie w  Kongresie Polskiego Towarzystwa Próżniowego umożliwili zarówno zdobycie podstawowej i jednocześnie obszernej  wiedzy z tematyki próżniowej jak i zapoznanie się z aktualnymi trendami w tej dziedzinie.